Školení
Školení/ Technická podpora

 1

2

3

Pro klientelu produktové řady ELITE Simulation Solutions, AG nabízíme v ČR v obou divizích Elite Pilot, Elite Evolution autorizovaný odborný dohled, servisní zázemí, technickou podporu i možnost monitoringu certifikovaných simulátorů prostřednictvím vzdálené správy internetu, ale také školení soukromých uživatelů, i obslužného personálu (platí v případě certifikovaných simulátorů ELITE z divize Elite Evolution). V této souvislosti řešíme jakýkoli problém, zajistíme upgrade simulátoru, legislativní opatření směřující do provozu certifikovaných trenažerů, či povýšení stávající verze simulátoru na vyšší kvalifikační úroveň.  

Školíme na všech úrovních portfolia ELITE. Pokud se zajímáte o to, jak co nejvíce zefektivnit simulátorový výcvik a zajímají vás dílčí funkce nastavení programového rozhraní, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme vhodný termín, který vám bude nejlépe vyhovovat a školení můžete absolvovat u nás, popř. přímo "on site", tedy v místě umístění trenažeru pro simulátorový výcvik.

Pokud si nevíte rady jak připojit externí vizuál (např. 1-6 externích kanálů) a chcete docílit vizualizace v měřítku 1:1 i na různých typech zobrazovací techniky (LED, LCD, PLASMA, PROJEKTOR), rádi vám systém nastavíme takovým způsobem, aby byl výhled z letounu v měřítku 1:1 včetně optimalizace grafických chipsetů jednotlivých kanálů a dílčí nastavení vizuálu pro jednoduché i zdvojené řízení. V této sféře je zapotřebí zohlednit typ simulátoru, velikost a typ obrazovek, ale také vzdálenost projekce a počet kanálů. Software a jeho správné nastavení vyžaduje matematické výpočty s maximální přesností a ofsetování za účelem reálné vizualizace přírodního horizontu nastavíme k vaší plné spokojenosti a ku prospěchu možností, které ELITE v tomto směru nabízí.   

Možná, že si nevíte rady s aktualizacemi databáze Jeppesen, aktualizací databáze GenView, RealView, popř. systémů GPS. Možná byste chtěli připojit externí kapesní GPS s využitím protokolu IPM a stále se vám nedaří vlastní GPS nebo EFB připojit k simulátoru ELITE. Kontaktujte nás obratem, na místě vše vyřešíme během pár minut. 

Součástí programového vybavení ELITE jsou též pokročilé možnosti instruktorského stanoviště, statické či dynamické podmínky počasí, METAR, ale také modul řešící interaktivní poškození palubních přístrojů, letových systémů výrazně zasahující do možností leteckého výcviku. Pokud ani toto není vaše silná stránka, rádi vás naučíme pracovat s jednotlivými moduly rozhraní IOS (instruktorské stanoviště), abyste vše zvládli nejen pro vaše vlastní simulátorové létání, ale také případně jako obsluha certifikovaného zařízení. 

Pokud si nevíte rady s hardwarovým vybavením ELITE a vyžadujete objasnění používání externích ovladačů, avioniky, popř. přizpůsobení augmentace virtuální reality příslušnému typu letounu, i v tomto ohledu neváhejte se na nás obrátit. Na ELITE létáme již řadu let a softwarové i hardwarové vybavení velmi dobře známe. 

Technickou podporu, odborný dohled, servisní IT zázemí a školení personálu provádíme u nás v Praze. U certifikovaných simulátorů je třeba naplánovat výjezd do lokace, kde je simulátor umístěn. Cenové relace za příslušné komponenty ELITE a příslušenství (software) jsou připravovány individuálně dle rozsahu poptávky a aktuálního měnového kurzu s přihlédnutím k ceně za dopravu. Reklamace včetně vrácení peněz za hardware značky ELITE bez udání důvodu se vztahuje pouze nové výrobek v originálním obalu - bez známek používání.  Kupující je povinen výrobky ELITE používat výhradně za účelem, ke kterému byly vyrobeny - tedy plně v souladu hlavním využitím včetně provozních aplikací (software) - tedy pro hlavní účel, pro který byl produkt vyroben. ELITE hardware je určen pro ELITE Pilot v8xx +, byť může být rámcově kompatibilní i s ostatními softwarovými produkty třetích stran.

IT servisní práce provádíme jednorázově, což pro klienty není příliš výhodné. Zdaleka nejlepší a nejefektivnější řešení představuje IT servis v podobě dohledu nad vaším simulátorem 7 dní v týdnu / 24 hodin. V tomto případě přistupujeme výhradně na paušální měsíční poplatek a s ohledem na efektivitu využití vašeho simulátoru doporučíme vhodný typ měsíční paušální platby za naše servisní služby. Obraťte se na nás na e-mailu: info@flyelite.cz . Obratem vás navštívíme a doporučíme řešení, které vyhoví jak finančním požadavkům vaší firmy, tak i provozu simulátoru.