Úvod

Nová produktová řada leteckých ovladačů ELITE nejen pro Microsoft Flight Simulator 2020 příští týden v prodeji!!!

logo_mail

Během nadcházejícího týdne uvedeme do prodeje novou produktovou řadu leteckých ovladačů (hw) značky ELITE Simulation Solutions AG, které jsou určeny primárně pro jakýkoli typ mainstreamové letecké simulace - tedy zejména též pro stávající Microsoft Flight Simulator 2020.

Během nadcházejícího týdne uvedeme do prodeje novou produktovou řadu leteckých ovladačů (hw) značky ELITE Simulation Solutions AG, které jsou určeny primárně pro jakýkoli typ mainstreamové letecké simulace - tedy zejména též pro stávající Microsoft Flight Simulator 2020. Očekávat tak můžete berany, pedály, ale také mini konzolové řešení s plynovým kvadrantem. Kromě toho se můžete těšit také na celokovový sidestick vycházející ze skutečného ovladače letounu Cirrus SR-20/22, který může posloužit levákům i pravákům jako klasický joystick namísto beranů. Jednotlivé produkty budou i s fotografiemi a popisem zařazeny do e-shopu a budete mít tak možnost nejen pro Microsoft Flight Simulator 2020 zakoupit špičkové ovladače pro desktopovou simulaci s plnohodnotnou integrací přímé kompatibility napříč operačními systémy Windows a za přívětivé cenové relace reflektující však mnohem vyšší kvalitu, než stávající ovladače mainstreamového trhu (plastové produkty typu LOGITECH/SAITEK/THRUSTMASTSER).

POZN: V současné době rovněž testujeme betaverzi ovladačů zajišťující plnou kompabilitu produktů Pro Panel III (ME)Pro Panel III (SE)Pro Panel II a to včetně všech dostupných ovladačů pohonné jednotky a též ovladačů zajišťující bezproblémovou fci vestavěných beranů DCL (Dynamic Control Loading). Podrobnosti o této kompatibilitě a rovněž dojmy z testování, uvedeme v dohledné době - po ukončení betatestingové fáze. Potvrzujeme, že všechny typy ovladačů "Pro Panel" dodáváme zákazníkům obratem po objednání.

 

2020-11-07
admin