Úvod

ELITE Simulation Solutions: ENSTROM 480 dodáváme do 3 měsíců od objednání!

logo_mail

Aktuálně můžeme nabídnout certifikovaný (FAA) simulátor ENSTROM 480 s kompletní výbavou umožňující lety VFR, IFR v dokonalém prostředí externí vizualizace. Vysoká kvalita dílenského zpracování a stoprocentní technický dohled a technická podpora přímo v České republice. Instalace a zaškolení provádíme rovněž v tuzemsku.

V praxi švýcarského výrobce se v tomto ohledu jedná o novinku ELITE Simulation Solutions AG v produkci simulátorů rotorů určených pro sofistikovaný letecký výcvik. Enstrom dodáváme včetně reálného kokpitu - měřítka skutečné kabiny ENSTROM 480 v provedení duálního řízení s podporou silové odezvy (tzv. DCL - Dynamic Control Loading). Externí vizualizace je řešena s využitím sférické vizualizace externí scenérie snímající celou přední polosféru bez omezení v reálných proporcích FOV a to včetně detailního zobrazení terénu (celý svět k dispozici včetně aktuální navigační databáze Jeppesen) v detailech umožňujících VFR bez omezení včetně podpory reálných GPS a to včetně např. GTN 650/750 a výbavy umožňující lety bez dohlednosti země (IFR). Varianta v podobě zástavby G1000 je možná za příplatek.

POZN: V současnosti dodáváme tento simulátor certifikovaný jako FAA AATD (USA) a CASA FSD2 CAT B (Austrálie). Na e-mailu: info@flyelite.cz lze vyžádat více podrobných informací včetně videa. 

 

2019-05-17
admin