Úvod

ELITE Pro Panel III v prodeji!!!

elite_logo

Do prodeje jsme právě zařadili dva nové výrobky výrobce ELITE. ELITE Pro Panel III ve dvou konfiguracích odlišné výbavy (Single Engine a Multi Engine) nabízí maximálně realistický zážitek, neboť kromě klasické výbavy provozních postupů je součástí též plná integrace technologie DCL (Dynamic Control Loading). 

Pro Panel III je v základu u obou konfigurací vybaven technologií zpětné silové odezvy na křidélkách i úhlu náběhu (berany) a zajišťuje tak maximální úroveň odezvy během každé vteřiny letu. Parametry DCL jsou sice plně automatizovány v základním režimu nastavení, avšak softwareové rozhraní umožňuje individuální zásahy do DCL technologie včetně možnosti vytváření vlastních profilů zaměřující se na špičkové efekty dynamické silové odezvy. V případě, že žádáte to nejlepší, co lze v současné době na trhu zakoupit, Pro Panel III je možné objednat již dnes. Dodávájme max. do týdne na vaši adresu. Pro více informací nás neváhejte obratem kontaktovat. 

POZN: Verzi pro Single Engine konfiguraci lze objednat přímo ZDE: Verzi ve výbavě podporující Multi Engine lze objednat ZDE

 

 

2017-07-03
admin